אודות יוחנן

חנות אוכל שכונתית, מקסימה ונעימה שמוכרת אוכל שף טעים, איכותי, מעודכן ובריא. חנות אוכל ביתי שאנשים יכולים לקנות בה אוכל גורמה ולאכול בבית. זה החלום שעמד מאחורי חנות האוכל "יוחנן". 

בדורות הקודמים הבישול הביתי תפס את המקום העיקרי ולכל אחד מאיתנו זכורים הסירים עם התבשילים המעולים מבית סבתא. בשנים האחרונות, עם האצת קצב החיים וגידול  השעות בהן אנו מבלים בעבודה, הפך הבישול הביתי למורכב יותר וזמין פחות.

עם הקמת הקונספט "יוחנן", ניסו יוחנן ברנשטיין ואיתי פרידמן לתת מענה לצורך להשלים ואף להחליף את הבישולים הביתיים באוכל גורמה, אשר מגיע הביתה. "יוחנן" הינה חנות אשר מציעה אוכל ביתי טעים, בריא ובאיכות מעולה. כל האוכל מבושל במקום ע"י השף יוחנן וצוות המטבח שלו. האוכל צבעוני ועשיר, והוא מוצג לראווה על דלפקי החנות בקפידה רבה. החזות המרהיבה, יחד עם ריחות הבישול בחנות, הופכים את חווית הקנייה לחושית ומהנה.

שימוש בחומרי גלם משובחים ויצירתיות קולינרית מאפשרים לשף יוחנן לייצר מנות מקוריות כמו: רול מנגולד, בקר וואסאבי, סלט סלק עם חיטה ורוקפור ועוד. בנוסף לאוכל המבושל ניתן למצוא בחנות מוצרי מזווה של "יוחנן" כגון גרנולה עשירה עם דבש ותותים מיובשים, אגוזים חריפים, לבבות ארטישוק בשמן זית וטימין, מלח שחור ועוד.

בחנות של "יוחנן", שנפתחה ברחוב החשמונאים בתל אביב, ניתן בנוסף לרכישת אוכל הביתה גם לשבת ולאכול במקום. לאלו שאינם יכולים להגיע לחנות, הושק לאחרונה שירות משלוחי "יוחנן הביתה".